+48 601 83 00 00
Top

Konferencje.com

Kilka słów o portalu

Najstarszy serwis branży MICE w polskim internecie.

Łączymy branżę spotkań – właśnie do pracowników tego sektora kieruje swoje usługi. Nasz vortal to nie tylko baza firm z branży, ale także bogaty informator na temat organizacji i obsługi konferencji i eventów.

Na naszej stronie publikujemy najnowsze wiadomości z rynku, ciekawe artykuły, a także informacje o najciekawszych konferencjach. W ramach vortalu działa forum, które jest giełdą informacji i miejscem spotkań branży konferencyjnej. Na naszym forum działają dyskusyjne grupy eksperckie, gdzie profesjonaliści z dziedzin takich jak: organizacja eventów, konferencji czy obsługi artystyczej imprez, odpowiadają na pytania naszych użytkowników.

Konferencje.com to doskonałe miejsce na zaprezentowanie Państwa oferty szerokiej grupie odwiedzających. Konferencje.com są odwiedzane przez pracowników branży oraz firmy poszukujące organizatorów imprez i konferencji. 75% internautów trafia do Konferencje.com poprzez wyszukiwarki, dzięki widoczności serwisu na czołowych pozycjach pod hasłami związanymi z konferencjami, eventami, imprezami firmowymi.

Oferujemy unikalną mieszankę rozwiązań, dzięki którym aktywnie wspiera Klientów w promocji ich usług, umożliwia Im szybkie oraz efektywne dotarcie do potencjalnych klientów. Serwis zapewnia promocję poprzez zamieszczenie prezentacji, a także umożliwia dodatkową reklamę obiektów hotelarsko-konferencyjnych na strona turystycznych swojej sieci.

KONFERENCJE.COM W LICZBACH

15

Lat na rynku

30000

Odwiedzin miesięcznie poza sezonem

45000

Odwiedzin miesięcznie w sezonie

Pozyskiwanie Użytkowników

75% ruch organiczny

25% pozostałe źródła ruchu

Wybierz typ obiektu: