Zaufali nam

Mysie Gniazdo

Mysie Gniazdo -Jastrzębia GóraChciałabym polecić Państwu skorzystanie z usług internetowych firmy IP:tourism. Szczególnie rekomenduję portal internetowy www.jastrzebia-gora.com Wszystkim tym ,którzy chcą profesjonalnie i szybko wypromować swój obiekt turystyczny. Miła i fachowa obsługa, dostępne ceny, możliwość uaktualniania

więcej...

Hotel Mercure

Hotel Mercure - Mrągowo(...) Na rynku serwisów z sektora MICE, portal należący do IP:tourism, www.konferencje.com, wyróżnia się przejrzystością, łatwością dostępu oraz prostymi mechanizmami wyszukiwania.
Nie bez znaczenia jest fakt, że na główne hasła związane z branżą konferencyjną, portal ten znajduje się na trzech pierwszych

więcej...

Hotel Bryza

Hotel Bryza - Jurata(...) Projekty realizowane przez członków zespołu IP:tourism spełniają nasze oczekiwania pod każdym względem.
Solidność, terminowość, otwartość na pomysły zleceniodwaców oraz kompetencje pracowników, to argumenty przemawiajace za kontynuacja współpracy z Firmą (...)

więcej...

Hotel Klimczok

Hotel Klimczok - Szczyrk(...) Zrealizowane przez firmę projekty spełniają stawiane przed nimi oczekiwania zarówno od strony czysto kreacyjnej, jak i merytorycznej. Biorąc pod uwagę solidność, terminowość, zaangażowanie oraz kompetencje pracowników (...)

więcej...

Hotel Haffner

Hotel Haffner - Sopot

(...) Z przyjemnością informujemy, że Firma IP:tourism zajmuje się kompleksowo realizacją promocji naszego Hotelu w Internecie. Nasza współpraca przebiega bez zarzutów, znajdujemy w IP:tourism zespół solidnych i doświadczonych profesjonalistów doskonale rozumiejących potrzeby i wymogi naszej firmy.

więcej...

Hotel Astor

Hotel Astor - Jastrzębia Góra

(...) Członkowie "teamu" konferencje.com są bardzo profesjonalną i otwartą na potrzeby klienta grupą. Dostaliśmy od Państwa to, czego oczekiwaliśmy, czyli idealnego kontrahenta, wspaniałe warunki umowy oraz to, co najważniejsze - chęć współpracowania oraz dopasowanie

więcej...

DW Pasja

DW Pasja - Jastrzębia GóraZ przyjemnością polecam Państwu usługi portalu turystycznego www.jastrzebia-gora.com. Współpraca z tak solidnym partnerem daje doskonałe wyniki na polu reklamy w Internecie. Zaangażowanie życzliwej kadry firmy IP:tourism gwarantuje przemiły kontakt, odpowiednią komunikację oraz indywidualne

więcej...

Pokoje Karwia

Pokoje Gościnne - Karwia

IP:tourism to przede wszystkim profesjonalna i nowoczesna grupa dzięki której mam możliwość kompleksowego promowania swojego obiektu wczasowego na kilku serwerach jednocześnie. Wysokie pozycjonowanie w wyszukiwarkach zdecydowanie przekłada się na ilość rezerwacji.

więcej...